Karo Kauçuk Zemin Kaplama

Karo Kauçuk Zemin Kaplama

Karo Kauçuk Zemin Kaplama

Empapark Tasarım olarak müşterilerimiz için 3D ürünler ve zemin uygulamaları gibi birçok hizmet vermekteyiz. Açık ve kapalı spor salonları, yürüyüş yolları, tenis kortları, pistler ve tüm zemin uygulamalarında ihtiyaç olan her yere ürün hizmeti veriyoruz. Çocuklarımızın oyun alanlarında diledikleri gibi oynayabilmeleri ve düşme, çarpma gibi durumlarda yaralanmaların önüne geçebilmek için ise karo kauçuk zemin kaplama modeli başta olmak üzere birçok zemin kaplama modelini hizmetinize sunuyoruz.

Karo Kauçuk Zemin KaplamaKaro Kauçuk Zemin Kaplama

Karo kauçuk kaplama, çocuk alanlarında yer alan kum veya diğer oyun zemini malzemelerine oranla daha sağlıklı ve hijyeniktir. Kullanım alanı geniş olduğu için çocuk oyun alanı ve parklarının yanı sıra birçok yerde de karo kauçuk zemin kaplama kullanılabilir. Bunlar arasında; garaj ve otopark girişleri, bakım evleri, bebe odaları, huzur evleri, çocuk hastaneleri, rehabilitasyon merkezleri, bisiklet, koşu ve yürüyüş yolları, atış poligonları, tenis kortları, trafik eğitim pistleri, engelliler için yapılan oyun ve yürüyüş alan ve parkurları, okul bahçeleri, balkon, ve teras gibi pek çok kapalı ve açık mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. En boy oranı 400 mm-500 mm olan karo kauçuk zemin kaplama modelinin bakımı ve tamiri de demonte olması sayesinde oldukça kolaydır. Temizliği su ile yapılabildiği gibi yağmur sonrasında da rahatça kullanılabilir. Koruyucu ve esnek özelliğinin yanı sıra aynı zamanda yürüme kolaylığı da sağlayan kaplama, yürüyüş parkurlarında da tavsiye edilir.

Neden Empapark Tasarım?

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimiz ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz. Özellikle en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımız için, onların hayal ve istekleri doğrultusunda deneyimli ekibimiz ile kaliteli ve uzun ömürlü uygulamalar için çalışıyoruz. Tüm 3D figür ve ürünlerimiz, karo kauçuk zemin kaplama hizmeti dahil tüm zemin kaplama ve uygulama hizmetlerimiz ile son derece özverili ve titiz çalışmalar yürütmekteyiz. Oyun grubu alanında tasarım ve üretim olarak Türkiye’de bir ilke imza atan Empapark Tasarım, Avrupa’da da çok fazla beğeni toplamıştır. Ürünlerimizden ve hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizdeki iletişim formunu doldurarak ya da telefonla bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Karo Kauçuk Kullanım Alanları​ Nelerdir ?

  • Açık, kapalı çocuk oyun alanlarında.

  • Koşu, yürüyüş ve bisiklet yollarında kullanılır.

  • Hastanelerde.

  • Huzurevi, bakımevi vb.

  • Okul,anaokulu bahçelerinde ve diğer bahçe alanlarında.

  • Açık, kapalı otopark ve garaj yerlerinde.

  • Karo kauçuk birçok açık ve kapalı alanlarda kullanılması mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir