Puzzle Kauçuk Zemin Kaplama

Puzzle Kauçuk Zemin Kaplama

Puzzle Kauçuk Zemin Kaplama

Puzzle Kauçuk Zemin Kaplama

Şehir hayatı, çocukların oyun alanını daralttığı için, günümüzde parklar, çocuk gelişiminde önemli rol oynamaya başladı. Şehirciliğin yaygın olmadığı zamanlarda boş arazilerde çocuklar oyun oynardı. Ancak günümüzde boş arazi şöyle dursun, küçük bir boşluk bulmak bile neredeyse imkansız hale geldi. Bu nedenle park sektörü, çocuk gelişiminde önemli bir yere sahip oldu. Puzzle kauçuk zemin kaplama çalışmalarımızla oluşturulan güvenli oyun parkı çalışmalarımız, çocuklarınız için güven ortam oluşturmaktadır.

 Empapark Hizmetlerimiz

Park sistemlerimiz, çocuk güvenliği, eğlence ve çocuk zihinsel gelişimi kategorisinde özel olarak geliştirilmektedir. Parkta koşturan çocukların düşüp yaralanmaması için puzzle kauçuk zemin kaplama sistemleri, profesyonel elemanlarımız tarafından kaliteli işçilikle döşenmektedir. Karo veya puzzle tarzındaki kauçuklar, çocukların düşme anında yaralanmasını engelleyen özelliklere sahiptir. Firmamız bu kategoride 3D ürünler, Blok kauçuk, boyalı sbr zemin kauçuk, EPDM ürünleri, karo kauçuk, kilit kauçuk, park çözümleri ve zemin uygulamaları kategorisinde hizmet vermektedir. 3D ürünlerimiz, çocukların zihinsel gelişimine uygun şirin karakterlerden oluşuyor. Çocukları mutlu eden bu karakterler, çocuk ruhuna uygun etkili tasarımlardır. Çocukların hareket kabiliyetine göre özel tasarlanan bu ürünlerimiz, park sistemleri kategorisinde yeni modellerdir.

 Çocuklar Mutlu Olsun

Park dünyasında yeni nesil çözüm seçenekleri sunan şirketimiz, çocukları şehir stresinden kurtarmak için özel park çalışmaları hazırlamaktadır. Üç boyutlu şirin hayvancıklar, yaralanmayı önleyen zemin çalışmaları ve diğer kategorilerdeki çalışmaları, çocukların anlayışına göre tasarlıyoruz. Çocukların mutlu olması için tasarlanan bu tasarımlarımız, uzman ekibimiz tarafından kısa sürede uygulanmaktadır. Ekip ruhu ile hareket eden ve kısa zamanda puzzle kauçuk zemin kaplama uygulamalarını bitiren elemanlarımız, söz verilen zamanda iş teslimatı yapmaktadır. Çocukların ruh ve beden sağlığına uygun şekilde tasarlanan bu uygulamamız, bu kategoride en çok tercih edilen seçenekler içerisinde yer almıştır.

Bu kategoride dikkat edilen diğer önemli bir husus renk seçenekleridir. Çocuklara özel tasarlanan üç boyutlu oyuncak tarzı görseller, yine çocuk ruhuna uygun renklerle üretilmiştir. Zemin ve park renk uyumu, çocukları mutlu edecek cıvıl cıvıl renklerden oluşturulmuştur. Hareket kabiliyetinin gelişmesi için özel tasarlanan bu uygulamalarımız, spor ihtiyacını da karşılamaktadır. Kullanılan malzemelerin kimyasal yapıları, zararlı içeriğe sahip değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir