3D Epdm Oyuncak

3D Epdm Oyuncak

3D Epdm Oyuncak

3D Epdm Oyuncak

Mekanlara Ayrıntı Kazandıran 3D Oyuncaklar

Hem çocuklarda hem de yetişkinlerde hayal gücünü farklı noktalara taşıyan ve ayrıntılarla bu hayal gücünü destekleyen 3d epdm oyuncak sitemizle tanışın ve eğlenceli bir dünyaya merhaba deyin. Sıradanlığın dışına çıkmak, kapalı ve açık mekanlarda tek düzen anlayışı esneterek şirin bir görünüm kazandırmak istediğiniz tüm alanlar için hizmetinizdeyiz.

Firmamızdan talep edeceğiniz her 3d oyuncak tasarımı miniklerin hem eğlenmesini, hem de öğrenmesini sağlamaktadır. Oyuncaklarımızda kullanılan malzemenin türünden renklendirme unsurlarına kadar tüm ayrıntılar cilt sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Her bir ürünümüz kaliteli malzemeden yapılmış olup, uzun süre kullanıma elverişlidir. Elastik ve yumuşak yüzey yapısı sayesinde düşme ve ya çarpma gibi fiziksel olaylar sonucu meydana gelebilecek hasarların da önüne geçmektedir. Öte yandan 3d epdm oyuncak ürünlerinin büyüklüğü, konumlandırılacağı alan, kurulum, bakım ve yenileme gibi tüm hizmetleri de firmamızdan ayrıca alabilirsiniz.

 3D Oyuncaklarda Kullanılan Modeller

3d oyuncak çeşitlerinden birbirinden eğlenceli ve enerjik figürler kullanılmaktadır. Bunlar arasında pofidik arılar, mantar ve bitki figürleri, hayvan ve deniz mahsulü figürleri, masal diyarı kahramanları derken pek çok çeşidine rastlamak mümkün. Ayrıca kara ve hava taşıtları ile alakalı figürler, top, heykel ve tekerlek tarzı ürünler ile çizgi film karakterleri bunların en sık rastladığınız örneklerdir.

Dış mekanlarda kullanılan ürünlerimiz doğal görünüme zarar vermeyecek şekilde düzenlenir. Bu sayede kapalı alanların stresini bu oyuncaklarla atmaya çalışan minikler toprak, hava ve bitki faktörü gibi doğal unsurlarla iç içe bulunmanın da avantajını yaşarlar.

 3D Oyuncakların Kullanım Alanları

Kullanım alanı olarak parklar, okullar, siteler ve kreş türünden yerlerin bahçelerinin ve kapalı oyunlarının dekorasyonunda sıklıkla başvurulan bu ürünleri web sitemizden tedarik edebilirsiniz. Bizlere 3d epdm oyuncak olarak Türkiye’nin her yerinden başvurabilir, hizmet talebi ve ürün tedariki konularında hizmet alabilirsiniz. Üç boyutlu oyuncak teknolojisi için gerekli olan güvenlik unsurlarını ve teknik donanımı ray, halat ve yay ekipmanlarını da mevcut firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Bizden alacağınız ürünler garantili olup, hizmet sözleşmesine tabidir. Müşteri hizmetleri, ürün çeşitleri, ödeme ve siparişler ile alakalı tüm görüşmelerinizi sitemiz üzerinden ya da telefon yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir